Stavovi učenika i roditelja o nastavi na daljinu

Dragi roditelji, iznimno nam je važna Vaša povratna informacija vezana uz provođenje nastave na daljinu u našoj školi kako bismo mogli unaprijediti naš rad. Za Vas smo pripremili upitnik kojeg molimo da iskreno popunite kako bismo dobili odgovore na pitanja što smo do sada činili dobro, a u kojim segmentima postoji potreba za promjenom. Popunjavanje upitnika je u potpunosti anonimno.

U prilogu, pod Opširnije, nalazi se: Upitnik za roditelje učenika razredne nastave, Upitnik za roditelje učenika predmetne nastave i Upitnik za učenike razredne nastave.

Molimo roditelje učenika razredne nastave (od 1. do 4. razreda) da pomognu svojoj djeci u ispunjavanju upitnika za učenike kako bi dobili što kvalitetniju povratnu informaciju o njihovim iskustvima.

Molimo Vas da upitnik popunite do ponedjeljka, 20. travnja 2020. godine do 12.00 sati.

Unaprijed zahvaljujemo na trudu i uloženom vremenu!

objavio: Ivana Silahić   datum: 15. 4. 2020.