POHVALNICA ŠKOLI OD "PROMETNE UČILICE"

OŠ Netretić osvojila je 12. mjesto na 12. Državnom natjecanju iz prometne kulture „Prometna učilica“. Natjecanje je bilo organizirano online, a provodilo se od 1. studenoga 2020. do 31. veljače 2021. Natjecali su se učenici 3. – 8. r. u okviru nastave informatike i tehničke kulture te izvannastavne aktivnosti Prometna grupa,  a mentorice su bile učiteljice Barka Lesić Domšić i Nives May Kosić.

Čestitamo im na postignutom rezultatu, a sve ostale pozivamo da provjere i dopune svoje znanje o prometnoj kulturi i time pridonesu većoj sigurnosti djece na hrvatskim cestama. Kako? Jednostavno, posjetite mrežnu stranicu "Prometne učilice", u padajućem izborniku Poučni sadržaji i vježbe odaberite što vas zanima, pogledajte kratki video i riješite test!  Kliknite ovdje i krenite – sigurno u prometu!

Branka Starčević, školska knjižničarka

objavio: Autorizirani korisnik iz druge škole   datum: 11. 3. 2021.