UČENICI OSMIH RAZREDA NA TJEDNU BOTANIČKIH VRTOVA I ARBORETUMA

U srijedu 15.svibnja 2019. g. učenici osmih razreda OŠ Netretić u pratnji učiteljice Maje Palajsa i pedagoginje Mire Ivanović posjetili su Šumarsku i drvodjeljsku školu Karlovac gdje su na Tjednu botaničkih vrtova i arboretuma sudjelovali na DT kreativnim radionicama i radionici izrade vrtnog namještaja. Toplu dobrodošlicu zaželjela im je ravnateljica škole Đurđica Janjanin i pokazala šumarsku zbirku te upoznala sa zanimanjima koja mogu upisati nakon završetka osnovne škole. Učenici su sudjelovali u izradi svjetiljke od drveta koju su sami dizajnirali i izradi vrtnog namještaja. U radionici škole imali su priliku vidjeti izradu drvene lopte promjera 1 metar na CNC strojevima. Svjetiljku zbog kratkog vremena nisu završili ali su ponijeli sav potreban materijal za dovršavanje na satu Tehničke kulture. Puni pozitivnih dojmova vratili su se kućama, a dvije učenice buduće DT-ovke, možda baš ovim posjetom donesu odluku za svoje zanimanje.

Priloženi dokumenti:
thumbnail_(1).jpg (104.83 KB)
thumbnail_(2).jpg (128.39 KB)
thumbnail_(3).jpg (132.65 KB)
thumbnail_(4).jpg (90.82 KB)
thumbnail_(5).jpg (100.03 KB)
thumbnail_(6).jpg (110.49 KB)
thumbnail_(7).jpg (243.82 KB)
thumbnail_(8).jpg (193.72 KB)
thumbnail_(9).jpg (79.13 KB)
thumbnail_(10).jpg (104.13 KB)
thumbnail_(11).jpg (71.33 KB)
thumbnail_(12).jpg (126.68 KB)

objavio: ANDREA VRANIĆ   datum: 17. 5. 2019.