Glazbeno-plesna radionica "Priča mi se priča: Trnoružica"

U PŠ Jarče Polje u četvrtak 12. prosinca održana je predstava i glazbeno-plesna radionica "Priča  mi se priča: Trnoružica". Glumci iz Teatra Poco Loco nagrađeni su velikim pljeskom publike u punom holu škole - učenika razredne nastave i polaznika dječjeg vrtića Duga Resa s područja općine Netretić. I, naravno, njihovih roditelja i uzvanika.
Kazališno gostovanje ostvareno je u sklopu programa "Razvoj publike", koji se ostvaruje sredstvima Ministarstva kulture RH, u suradnji s dječjim vrtićem Duga Resa i Maticom umirovljenika Duga Resa. Za nesvakidašnji doživljaj treba zahvaliti i Općini Netretić kao pokrovitelju i - zaželjeti da takvih programa bude još!

Školski knjižničar: Branka Starčević

objavio: Miodrag Popović   datum: 15. 12. 2019.