Obavijest roditeljima učenika 8.razreda o održavanju roditeljskog sastanka

Poštovani roditelji,

pozivamo Vas u što većem broju na nazočnost obveznom roditeljskom sastanku učenika i roditelja 8. razreda matične i područne škole, dana 27. studenog 2023. godine (ponedjeljak) u 17:30 sati u prostorijama OŠ ''Vladimir Nazor'', Duga Resa.

Roditeljski sastanak se organizira u svrhu olakšavanja upisa učenika 8. razreda u srednje škole Karlovačke županije.

Dionici upisne kampanje Karlovačke županije koji će sudjelovati na roditeljskom sastanku uključuju; Karlovačku županiju, Obrtničku komoru, Hrvatski zavod za zapošljavanje i sl.

Također, roditeljskom sastanku će se pridružiti i učenici, njihovi razrednici, stručni suradnik i ravnatelj.

Zbog obvezne nazočnosti sastanku za one koji nemaju vlastiti prijevoz, osiguran je prijevoz autobusom učenika i roditelja s polaskom iz Netretića u 16:30 sati i iz Jarčeg Polja u 16:50 sati. Povratak autobusom se planira nakon završetka sastanka.

S poštovanjem,

Miodrag Popović, ravnatelj

objavio: Autorizirani korisnik iz druge škole   datum: 20. 11. 2023.