« Ožujak 2024 »

NATJECANJA

I ove školske godine učenici naše škole sudjelovali su na brojnim natjecanjima prve razine, školskim i međuškolskim. Svoje znanje i vještine pokazali su na Lidranu, natjecanju iz hrvatskog jezika, likovne kulture, engleskog jezika, matematike, biologije, kemije, povijesti, vjeronauka, tehničke kulture i informatike.

Možemo se pohvaliti njihovim odličnim rezultatima i plasmanom na višu razinu natjecanja.

Na županijskom natjecanju sudjelovat će sljedeći učenici:

Lidrano: Luka Leš (5. r. PŠ Jarče Polje) i Petra Maradin (7.r. PŠ Jarče Polje)

Likovna kultura: Marta Ivančić (6. r. PŠ Jarče Polje), Korina Resovac (6. r. PŠ Jarče Polje), Petra Domšić (7. r. PŠ Jarče Polje), Marko Maradin (7.r. Netretić)

Engleski jezik: Antonio Jurčević (8. r. PŠ Jarče Polje), Luka Puljar (8. r. PŠ Jarče Polje), Ana Škarjak  (8. r. PŠ Jarče Polje)

Matematika: Luka Leš (5. r. PŠ Jarče Polje)

Biologija: Petra Maradin (7. r. PŠ Jarče Polje)

Kemija: Petra Domšić (7. r. PŠ Jarče Polje)

Povijest: Ana Škarjak (8. r. PŠ Jarče Polje)

Tehnička kultura: Luka Leš (5. r. PŠ Jarče Polje), Marija Maljevac (6. r. PŠ Jarče Polje), Nika Matešić (6. r. PŠ Jarče Polje), Petra Maradin (7. r. PŠ Jarče Polje), Antonio Jurčević (8. r. PŠ Jarče Polje), Mateo Klokočki (8. r. PŠ Jarče Polje)

Informatika: Bruno Bursić (7. r. PŠ Jarče Polje), Petra Domšić (7. r. PŠ Jarče Polje)

2. ožujka 2016. godine u Gradskom kazalištu Zorin dom održana je županijska razina natjecanja Lidrano  za osnovne i srednje škole Karlovačke županije.

Našu školu predstavljali su učenici Luka Leš (5. r. PŠ Jarče Polje) s literarnim radom Tajna starog tavana, a Petra Maradin (7. r. PŠ Jarče Polje) sa samostalnim novinarskim radom pod nazivom Intervju s Bojanom Meandžijom.

Želimo im puno uspjeha! laugh

Maja Palajsa & Barbara Horvatić

Izvor: Maja Palajsa i Barbara Horvatić

objavio: Unknown   datum: 5. 3. 2016.

NATJECANJA

Na županijskom natjecanju sudjelovat će sljedeći učenici:

Lidrano: Luka Leš (5. r. PŠ Jarče Polje) i Petra Maradin (7.r. PŠ Jarče Polje)

Matematika: Luka Leš (5. r. PŠ Jarče Polje)

Biologija: Petra Maradin (7. r. PŠ Jarče Polje)

Kemija: Petra Domšić (7. r. PŠ Jarče Polje)

Povijest: Ana Škarjak (8. r. PŠ Jarče Polje)

Želimo im puno uspjeha! laugh

Maja Palajsa & Barbara Horvatić

Izvor: Maja Palajsa i Barbara Horvatić

objavio: Unknown   datum: 5. 3. 2016.