« Ožujak 2024 »

Obilježili smo Mjesec borbe protiv ovisnosti

Učenici predmetne nastave MŠ Netretić, 21. studenog 2016. godine sudjelovali su na radionicama povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti. Iste radionice organizirane su i za učenike predmetne nastave PŠ Jarče Polje, dana 29. studenog 2016. godine.

Svi učenici sudjelovali su na uvodnoj radionici pod nazivom ,,Poštuje moj izbor!'', a potom su se uputili na radionice koje su pripremili učitelji - likovnu radionicu izrade plakata, pedagoško-kreativnu radionicu ,,LuDiLo'', radionicu izrade prezentacije na temu ovisnosti, radionicu kreativnog stvaranja priče te radionicu o načinu provođenja slobodnog vremena učenika.

Svim aktivnostima i radionicama nastojali smo promovirati zdrav stil života te podizati razinu svijesti o štetnim posljedicama ovisnosti.

objavio: Ivana Silahić   datum: 1. 12. 2016.

Obilježili smo Mjesec borbe protiv ovisnosti

objavio: Ivana Silahić   datum: 1. 12. 2016.