« Travanj 2024 »

Naši učenici na natjecanjima

I ove školske godine naši učenici sudjelovali su na mnogim smotrama i natjecanjima. Čestitamo im na ostvarenim rezultatima. Posebno čestitamo učeniku 8. razreda MARKU MARADINU koji je postigao veliki uspjeh na Županijskom natjecanju iz Tehničke kulture te se plasirao na DRŽAVNU RAZINU NATJECANJA.

Na županijsku razinu natjecanja bili su pozvani:

LIKOVNA KULTURA: Patricia Maradin (7. r. Netretić), Patricia Šavor (7. r. Netretić), Marko Maradin (8. r. Netretić)

ENGLESKI JEZIK: Petra Domšić (8. r. Jarče Polje)

NJEMAČKI JEZIK: Petra Maradin (8. r. Jarče Polje)

MATEMATIKA: Luka Leš (6. r. Jarče Polje), Katarina Aršulić (5. r. Netretić), Josip Vuljanić (8. r. Netretić)

BIOLOGIJA: Korina Resovac (7. r. Jarče Polje), Petra Maradin (8. r, Jarče Polje)

KEMIJA: Petra Domšić (8. r. Jarče Polje)

POVIJEST: Tara Škrtić (7. r. Jarče Polje)

INFORMATIKA: Bruno Bursić (8. r. Jarče Polje), Leonardo Krištof (7. r. Jarče Polje)

TEHNIČKA KULTURA: Borna Bursić (5. r Jarče Polje), Ivan Protulipac (5. r. Jarče Polje), Luka Leš (6. r. Jarče Polje), Marko Kušan (8. r. Netretić), Marko Maradin (8. r. Netretić), Sara Tomičić (8. r. Jarče Polje), Bruno Bursić (8, r, Jarče Polje)

VJERONAUK: Borna Bursić (5. r. Jarče Polje), Mateja Maljevac (5. r. Jarče Polje), Mia Škrtić (6. r. Jarče Polje), Luka Leš (6. r. Jarče Polje)

PROMETNA GRUPA: Mateja Maljevac (5. r. Jarče Polje), Ana Marija Klokočki (5. r. Jarče Polje), Borna Bursić (5. r. Jarče Polje), Ivan Protulipac (5. r. Jarče Polje)

objavio: Ivana Silahić   datum: 8. 5. 2017.

Naši učenici na natjecanjima

Na županijsku razinu natjecanja bili su pozvani:

ENGLESKI JEZIK: Petra Domšić (8. r. Jarče Polje)

NJEMAČKI JEZIK: Petra Maradin (8. r. Jarče Polje)

KEMIJA: Petra Domšić (8. r. Jarče Polje)

POVIJEST: Tara Škrtić (7. r. Jarče Polje)

objavio: Ivana Silahić   datum: 8. 5. 2017.